Luottamushenkilöt

Anne Tuuri

Teknisenlautakunnan jäsen, sivistyslautakunnan varajäsen

Yhteystiedot:

Anne Tuuri
0503728831
a.tuuri@nulldnainternet.net

Tarmo Sairio

Pohjois-Satakunnan kuntayhtymän oikaisuvaatimuslautakunnan vpj, Vatajankosken Sähkön yhtymävaltuuston varajäsen

Yhteystiedot:

Tarmo Sairio
0456781150
tarmo.sairio@nullsaunalahti.fi

Kai Lepistö

Kiinteistötoimitusten uskottu mies

Yhteystiedot:

Kai Lepistö
0407720867
kailepisto@nullgmail.com

Rami Hakala

Varavaltuutettu, Asunnonhankinta Oy hallituksen jäsen, Vatajankosken Sähkön yhtymävaltuusto

Yhteystiedot:

Rami Hakala
0405539994
hakala.rami@nullgmail.com

Unto Vuorinen

Varavaltuutettu, kaupunginsuunnittelulautakunnan jäsen

Yhteystiedot:

Unto Vuorinen
0400752277
untovuorinen@nulldnainternet.net

Toni Tolonen

Pohjois-Satakunnan kuntayhtymän ympäristö- ja terveyslautakunnan jäsen, sivistyslautakunnan varajäsen, hyvinvointilautakunnan varajäsen

Yhteystiedot:

Toni Tolonen
0445301051
TKTolonen@nullgmail.com

Mikko Kulmala

Varavaltuutettu, tarkastuslautakunnan jäsen

Yhteystiedot:

Mikko Kulmala
kulmalanmikko@nullgmail.com

Katri Lahdensivu

Pohjois-Satakunnan kuntayhtymän tarkastuslautakunnan jäsen, Kaupunginhallituksen varajäsen, Sivistyslautakunnan varajäsen

Yhteystiedot:

Katri Lahdensivu
0504663836
katri.lahdensivu@nullgmail.com

Reijo Kuusisto

Kaupunginvaltuusto, valtuustoryhmän puheenjohtaja, sivistyslautakunnan jäsen

Yhteystiedot:

Reijo Kuusisto
0406644774
reijo.kuusisto@nullpohjantahti.fi

Erkki Alakoski

Kaupunginvaltuusto, kaupunginsuunnittelulautakunnan jäsen

Yhteystiedot:

Erkki Alakoski
erkki.alakoski@nulldnainternet.net
0505910667

Anssi Joutsenlahti

kaupunginvaltuusto, Vatajankosken Sähkö Oy:n valtuuston I varapuheenjohtaja, Maakuntavaltuusto, Veteraaniasiain toimikunta.

Yhteystiedot:

Anssi Joutsenlahti
044 572 2205
anssi.joutsenlahti@nulldnainternet.net

Jari Knuutila

varavaltuutettu

Yhteystiedot:

Jari Knuutila
0451222492

Jari Koskela

Kansanedustaja, Kaupunginvaltuuston 2.varapuheenjohtaja, Satakuntaliiton kuntien edustajakokousedustaja

Yhteystiedot:

Jari Koskela
040 022 3809
jarpukka@nullhotmail.com

Sofia Latvajärvi

Kaupunginvaltuusto, kaupunginhallituksen 2.varapuheenjohtaja, sivistyslautakunnan jsen, maakuntavaltuusto varajäsen, suhteellisen vaalin lautakunnan varajäsen

Yhteystiedot:

Sofia Latvajärvi
sofia.latvajarvi@nullkankaanpaa.fi
0503553878

Tapio Laurila

Kaupunginvaltuutettu , teknisen lautakunnan jäsen

Yhteystiedot:

Tapio Laurila
040 861 6430
tapio.laurila@nullkankaanpaa.fi tai tapioj.laurila@gmail.com

Jani Levula

Vatajankosken Sähkön yhtymävaltuuston varajäsen

Yhteystiedot:

Jani Levula
0405571112
jlevula@nullhotmail.com

Erkki Lilja

Varavaltuutettu, Satakunnan sairaanhoitopiirin yhtymävaltuuston 1. varapuheenjohtaja

Yhteystiedot:

Erkki Lilja
040 059 0117
erkki.lilja@nulldnainternet.net

Sami Ojala

Kaupunginvaltuusto, Kaupunginhallitus varajäsen

Yhteystiedot:

Sami Ojala
0503834389
sahurisami@nullgmail.com

Kristiina Peltomaa

Pohjois-Satakunnan kuntayhtymän yhtymähallituksen varajäsen, tekninenlautakunta varajäsen, kaupunginsuunnittelulautakunnan varajäsen, tarkastuslautakunnan varajäsen, hyvinvointilautakunnan varajäsen,

Yhteystiedot:

Kristiina Peltomaa
38770 Lohikko
044 276 7619
kristiina.peltomaa@nullkankaanpaa.fi

Juha Peltoniemi

Varavaltuutettu

Yhteystiedot:

Juha Peltoniemi
0401494510
juha.peltoniemi@nullgmail.com

Teuvo Roskala

Kaupunginvaltuusto, Kaupunginhallitus, Vatajankosken Sähkön kuntayhtymähallituksen vpj, suhteellisten vaalien lautakunta jäsen, teknisessä lautakunnassa KH:n edustaja, suhteelisten vaalien lautakunnan jäsen, PoSan hallituksen jäsen

Yhteystiedot:

Teuvo Roskala
040 032 6635
teuvo.roskala@nulldnayritysnetti.net

Markus Ruuhimäki

Varavaltuutettu, käräjäoikeuden lautamies

Yhteystiedot:

Markus Ruuhimäki
040 050 4028
markus.ruuhimaki@nullgmail.com

Petri Ylikoski

Varavaltuutettu, Pohjois-Satakunnan peruspalvelukuntayhtymävaltuuston 1.vpj, Satakunnan sairaanhoitopiirin kuntayhtymävaltuuston varajäsen

Yhteystiedot:

peteylikoski@nullgmail.com

Muut luottamushenkilöt