Luottamushenkilöt

Anne Tuuri

Teknisenlautakunnan jäsen, kaupunginhallituksen varajäsen, sivistyslautakunnan varajäsen

Yhteystiedot:

Anne Tuuri, Ristiläntie 184, 38920 Ala-Honkajoki
0503728831
a.tuuri@nulldnainternet.net

Tarmo Sairio

Pohjois-Satakunnan kuntayhtymän oikaisuvaatimuslautakunnan vpj, Vatajankosken Sähkön yhtymävaltuuston varajäsen

Yhteystiedot:

Tarmo Sairio, Hirvipolku 8, 38700 Kankaanpää
0456781150
tarmo.sairio@nullsaunalahti.fi

Kai Lepistö

Kiinteistötoimitusten uskottu mies

Yhteystiedot:

Kai Lepistö, Sällintie 360, 38720 Vihteljärvi
0407720867
kailepisto@nullgmail.com

Rami Hakala

Varavaltuutettu, Asunnonhankinta Oy hallituksen jäsen, Vatajankosken Sähkön yhtymävaltuusto

Yhteystiedot:

Rami Hakala, Laviantie 493, 38700 Kankaanpää
0405539994
hakala.rami@nullgmail.com

Unto Vuorinen

Varavaltuutettu, kaupunginsuunnittelulautakunnan jäsen

Yhteystiedot:

Unto Vuorinen, Lorvikatu 13, 38700 Kankaanpää
0400752277
untovuorinen@nulldnainternet.net

Toni Tolonen

Keskusvaalilautakunnan jäsen, Pohjois-Satakunnan kuntayhtymän ympäristö- ja terveyslautakunnan jäsen, sivistyslautakunnan varajäsen, hyvinvointilautakunnan varajäsen

Yhteystiedot:

Toni Tolonen, Lauttarintie 38, 38910 Ala-Honkajoki
0445301051
TKTolonen@nullgmail.com

Mikko Kulmala

Varavaltuutettu, tarkastuslautakunnan jäsen

Yhteystiedot:

Mikko Kulmala, Sarakatu 3, 38700 Kankaanpää
0409629191
kulmalanmikko@nullgmail.com

Katri Lahdensivu

Pohjois-Satakunnan kuntayhtymän tarkastuslautakunnan jäsen, kaupunginhallituksen varajäsen, sivistyslautakunnan varajäsen, Yrityspalvelu Oy hallituksen varajäsen

Yhteystiedot:

Katri Lahdensivu, Tampionkatu 9, 38700 Kankaanpää
0504663836
katri.lahdensivu@nullgmail.com

Reijo Kuusisto

Kaupunginvaltuusto, sivistyslautakunnan jäsen

Yhteystiedot:

Reijo Kuusisto, Tapulikatu 4, 38700 Kankaanpää
0406644774
reijo.kuusisto@nulllahitapiola.fi

Erkki Alakoski

Kaupunginvaltuusto, kaupunginsuunnittelulautakunnan jäsen

Yhteystiedot:

Erkki Alakoski, Alisenpääntie 249, 38910 Ala-Honkajoki
erkki.alakoski@nulldnainternet.net
0505910667

Anssi Joutsenlahti

kaupunginvaltuusto, Vatajankosken Sähkö Oy:n valtuuston I varapuheenjohtaja, Maakuntavaltuusto, Veteraaniasiain toimikunta.

Yhteystiedot:

Ruokojärvenkatu 12, 38700 Kankaanpää
044 572 2205
anssi.joutsenlahti@nulldnainternet.net

Jari Knuutila

varavaltuutettu

Yhteystiedot:

Jari Knuutila, Pajupolku 29, 38700 Kankaanpää
0451222492
<jjk80@netti.fi>

Jari Koskela

Kaupunginvaltuuston 2.varapuheenjohtaja, Pohjois-Satakunnan peruspalvelukuntayhtymän hallitus, Satakuntaliiton kuntien edustajakokousedustaja

Yhteystiedot:

Mannilantie 11
38720 Vihteljärvi
040 022 3809
jarpukka@nullhotmail.com

Sofia Latvajärvi

Kaupunginvaltuusto, kaupunginhallituksen 2.varapuheenjohtaja, sivistyslautakunnan jsen, maakuntavaltuusto varajäsen, suhteäellisen vaalin lautakunnan varajäsen

Yhteystiedot:

Sofia Latvajärvi, Venesjärventie 1005, 38760 Venesjärvi
sofia.latvajarvi@nullkankaanpaa.fi
0503553878

Tapio Laurila

Kaupunginvaltuutettu , kaupunginhallituksen jäsen

Yhteystiedot:

Venesjärventie 453, 38740 Hapuoja
040 861 6430
tapio.laurila@nullkankaanpaa.fi tai tapioj.laurila@gmail.com

Marko Leponiemi

Varavaltuutettu, tekninenlautakunta jäsen

Yhteystiedot:

Rauniontie 99
38910 Ala-Honkajoki
050 300 3870
marko.leponiemi@nullpp.inet.fi

Jani Levula

Vatajankosken Sähkön yhtymävaltuuston varajäsen

Yhteystiedot:

Jani Levula, Lohikontie 126, 38770 Lohikko
0405571112
jlevula@nullhotmail.com

Erkki Lilja

Varavaltuutettu, Satakunnan sairaanhoitopiirin yhtymävaltuuston 1. varapuheenjohtaja

Yhteystiedot:

Aaponmäentie 86, 38760 Venesjärvi
040 059 0117
erkki.lilja@nulldnainternet.net

Sami Ojala

Kaupunginvaltuusto, kaupunginhallitus jäsen

Yhteystiedot:

Sami Ojala, Sällintie 420, 38720 Vihteljärvi
0503834389
sahurisami@nullgmail.com

Kristiina Peltomaa

Pohjois-Satakunnan kuntayhtymän yhtymähallituksen varajäsen, tekninenlautakunta varajäsen, Pohjois-Satakunnan peruspalvelukuntayhtymän ympäristö- ja terveyslautakunnan varajäsen

Yhteystiedot:

Pohjanmaantie 382
38770 Lohikko
044 276 7619
kristiina.peltomaa@nullkankaanpaa.fi

Juha Peltoniemi

Varavaltuutettu

Yhteystiedot:

Juha Peltoniemi, Knuutilankatu 12, 38700 Kankaanpää
0401494510
juha.peltoniemi@nullgmail.com

Teuvo Roskala

Kaupunginvaltuusto, kaupunginhallituksen varajäsen, Vatajankosken Sähkön kuntayhtymähallituksen vpj, suhteellisten vaalien lautakunta jäsen

Yhteystiedot:

Sävintie 65, 38720 Vihteljärvi
040 032 6635
teuvo.roskala@nulldnayritysnetti.net

Markus Ruuhimäki

Varavaltuutettu, käräjäoikeuden lautamies

Yhteystiedot:

Sävintie 364, 38720 Vihteljärvi
040 050 4028
markus.ruuhimaki@nullgmail.com

Petri Ylikoski

Varavaltuutettu, Pohjois-Satakunnan peruspalvelukuntayhtymävaltuuston 1.vpj, Satakunnan sairaanhoitopiirin kuntayhtymävaltuuston varajäsen

Muut luottamushenkilöt